SKI AREÁL ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH
mimo provoz
Zobrazit na:

Horní Mísečky - Medvědín - Špindl - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Navštivte ski areál Horní Mísečky - Medvědín - Špindl a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především dvojici sedačkových lanovek. Dále se v areálu nachází 7 vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. párek v rohlíku a párek v rohlíku. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Herlíkovice.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál hodnotíme spíše kladně. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Kvalita zázemí je nadstandartní. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 67%.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 7.2.
jasno
-6°C
-8°C
Středa
8.2.2023
jasno
-4°C
-8°C
Čtvrtek
9.2.2023
jasno
-3°C
-7°C
Pátek
10.2.2023
jasno
-3°C
-8°C