SKI AREÁL ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH
mimo provoz
Zobrazit na:

Monínec - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Přijeďte navštívit areál Monínec a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na České Sibiři a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále se v areálu nachází dvojice vleků a jedno lano. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte česnečku nebo řízečky. Do areálu můžete jet také skibusem.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Čtěte také: Monínec - to pravé místo pro rekreaci

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 7.2.
jasno
-6°C
-8°C
Středa
8.2.2023
jasno
-4°C
-8°C
Čtvrtek
9.2.2023
jasno
-3°C
-7°C
Pátek
10.2.2023
jasno
-3°C
-8°C