SKI AREÁL ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Polanka - Písek u Jablunkova

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Polanka - Písek u Jablunkova! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 450m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte česnečku a gulášek.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. V okolí se nachází Muzeum Třineckých železáren, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Personál je poměrně vstřícný. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 52%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Polanka - Písek u Jablunkova - velké zlepšení Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 7.2.
jasno
-6°C
-8°C
Středa
8.2.2023
jasno
-4°C
-8°C
Čtvrtek
9.2.2023
jasno
-3°C
-7°C
Pátek
10.2.2023
jasno
-3°C
-8°C