SKI AREÁL ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH
mimo provoz
Zobrazit na:

Vysoká u Hav. Brodu - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Vysoká u Hav. Brodu. Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Úprava svahu probíhá 1 x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. uzená cigára či česnečku.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. V okolí se nachází Muzeum Vysočiny, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál má pár much. Je vidět, že provozovatel se snaží. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 61%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 7.2.
jasno
-6°C
-8°C
Středa
8.2.2023
jasno
-4°C
-8°C
Čtvrtek
9.2.2023
jasno
-3°C
-7°C
Pátek
10.2.2023
jasno
-3°C
-8°C