SKI AREÁL ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Luka nad Jihlavou

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Navšivte s rodinou středisko Luka nad Jihlavou. Areál se nachází na Vysočině a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete jeden vlek. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete hamburger a párek v rohlíku.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Areál nic zásadního nechybí. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 71%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Mrzí Vás to? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

Čtěte také: Luka nad Jihlavou - ideální pro rodiny s dětmi Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 7.2.
jasno
-6°C
-8°C
Středa
8.2.2023
jasno
-4°C
-8°C
Čtvrtek
9.2.2023
jasno
-3°C
-7°C
Pátek
10.2.2023
jasno
-3°C
-8°C