SKI AREÁL ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Vernířovice-Brněnka se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Vernířovice-Brněnka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší zelňačku a kofolu.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Chybí nám zde především koplexní služby. 59% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Vernířovice-Brněnka - to pravé místo pro rekreaci Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 7.2.
jasno
-6°C
-8°C
Středa
8.2.2023
jasno
-4°C
-8°C
Čtvrtek
9.2.2023
jasno
-3°C
-7°C
Pátek
10.2.2023
jasno
-3°C
-8°C