SKI AREÁL ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH
mimo provoz
Zobrazit na:

Jablonné nad Orlicí - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Ski areál Jablonné nad Orlicí pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Orlických horách poblíž města Lanškroun .

Ve středisku najdete jeden vlek a lano pro děti. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován denně. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte smažák a bramboráčky.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 66%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Nevíte, jakou léčbu zvolit? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 7.2.
jasno
-6°C
-8°C
Středa
8.2.2023
jasno
-4°C
-8°C
Čtvrtek
9.2.2023
jasno
-3°C
-7°C
Pátek
10.2.2023
jasno
-3°C
-8°C