SKI AREÁL ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH
mimo provoz
Zobrazit na:

Čihadlo - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Čihadlo! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti.

V areálu najdete jeden vlek. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete kofolu a česnečku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Určitě si prohlédněte Kostel sv. Jana Křtitele, který se nachází pouze 12km daleko. Je opravdu krásný.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 64% - to je náš verdikt.

Čtěte také: Čihadlo - ideální pro snowboardisty

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 7.2.
jasno
-6°C
-8°C
Středa
8.2.2023
jasno
-4°C
-8°C
Čtvrtek
9.2.2023
jasno
-3°C
-7°C
Pátek
10.2.2023
jasno
-3°C
-8°C