SKI AREÁL ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Ski areál Horní Lomná - Přelač

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Horní Lomná - Přelač a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ludvíkov - ideální pro snowboardisty

Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Ludvíkov je pro vás to pravé.

Rališka - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Rališka.

Vysoká u Hav. Brodu - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Vysoká u Hav. Brodu.

Řeka - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Řeka.

Zimní středisko Polanka - Písek u Jablunkova

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Polanka - Písek u Jablunkova!

Němčičky - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Navštivte ski areál Němčičky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

V zahraničí se nejlépe lyžuje ve Francii

Zima se blíží. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Rozhodují především finance. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Zimní zpravodajství

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Zajíždějí nové rolby. Sněžná děla chrlí vodu a vleky procházejí posledními revizemi. Zimní sezóna už klepe na dveře.

Monínec - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Přijeďte navštívit areál Monínec a užijte si zimní radovánky naplno!

Horní Mísečky - Medvědín - Špindl - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Navštivte ski areál Horní Mísečky - Medvědín - Špindl a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Příprava na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete se těmto problémům vyvarovat?

Janova Hora - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Navštivte ski areál Janova Hora a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Čihadlo - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Čihadlo!

Ski areál Suchá Rudná

Zkuste středisko Suchá Rudná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Nová Lhota

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Nová Lhota!

Co si pořídit na hory?

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Hledáte informace? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží,

Ski areál Ostružná - Řetězárna

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zimní areál Ostružná - Řetězárna je pro vás to pravé.

Ski areál Kladky

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Kladky a užijte si zimní radovánky naplno!

Jimramov - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Jimramov!

Jablonné nad Orlicí - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Jablonné nad Orlicí pro vás jistě bude to pravé.

Do ski areálu Vernířovice-Brněnka se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Vernířovice-Brněnka a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Luka nad Jihlavou

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Navšivte s rodinou středisko Luka nad Jihlavou.

Tip na výlet - Třeboňsko

Třeboňsko je jednou z nejpozoruhodnějších oblastí jižních Čech, je velice rozmanitá a dokáže obohatit mnoha pěknými zážitky jak pěší turisty, tak i cykloturisty. Je doslova ideálním místem pro trávení dovolené, nebo víkendové pobyty, ať už se ubytujete v hotelu, v penzionu, nebo třeba jen v kempu pod stanem. Je to svět staletých rybníků, prosluněných luk, rozlehlých lesů a poklidných malebných vesniček. Třeboňsko je vyhlášené i svými historickými skvosty a jeho rovinatý reliéf terénu si oblíbila již celá řada nenáročných turistů, cyklistů, nebo i rodiny s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 7.2.
jasno
-6°C
-8°C
Středa
8.2.2023
jasno
-4°C
-8°C
Čtvrtek
9.2.2023
jasno
-3°C
-7°C
Pátek
10.2.2023
jasno
-3°C
-8°C